ANIMONDA GRANCARNO JUNIOR 400G

ANIMONDA GRANCARNO JUNIOR 400G

Dostępność:
Niedostępny
Koszty dostawy:
Przelew: 8.00 zł
Pobranie: 12.00 zł

Cena
4.30 
ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Psy to zwierzęta naturalnie wywodzące się od wilków. Ich charakter oraz wygląd zmieniły się silnie w wyniku 15000 lat koegzystowania z ludźmi, jednak nie zmieniły się ich potrzeby pokarmowe, np. dieta bogata w produkty pochodzenia zwierzęcego. Dlatego właśnie w skład karmy Animonda GranCarno Original wchodzą specjalnie dobrane produkty, takie jak mięso mięśniowe, płuca, serca czy wątroby. Staranna obróbka świeżych składników pozwala na utrzymanie i przyswojenie substancji odżywczych. Zauważalne włókna mięsa świadczą o delikatnej obróbce i są dowodem naturalności i świeżości. Te czynniki sprawiają, że Animonda posiada doskonały smak, uwielbiany przez zwierzęta. Karma jest pozbawiona źródeł węglowodanów – np. ziemniaków czy zbóż, soi, konserwantów, sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku. Zawarte przeciwutleniacze wspomagają układ odpornościowy.

WOŁOWINA I SERCA INDYCZE

Skład: 54% wołowina (mięso, wątroby, płuca, serca, nerki, wymiona), 14% serca indycze, węglan wapnia, olej z łososia (0,2%).

Składniki analityczne: Białko 10,5% tłuszcz 7% błonnik 0,4% popiół 2% wilgotność 79%.

Dodatki dietetyczne na kg: Witamina D3 (200 j.m./kg), jod (0,2 mg/kg), mangan (1,5 mg/kg), cynk (10 mg/kg).

WOŁOWINA Z KURCZAKIEM

Skład: 40% wołowina (płuca, mięso, serca, wątroby, nerki, wymiona), 28% kurczak (mięso, wątroby, żołądki, szyjki), węglan wapnia, olej z łososia (0,2 %).

Składniki analityczne: Białko 10,5% tłuszcz 7% błonnik 0,4% popiół 2% wilgotność 79%.

Dodatki dietetyczne na kg: Witamina D3 (200 j.m./kg), jod (0,2 mg/kg), mangan (1,5 mg/kg), cynk (10 mg/kg).

Powiązane produkty

Polecane produkty