JOSERA FAMILY PLUS 15KG

JOSERA FAMILY PLUS 15KG

Dostępność:
Natychmiast
Koszty dostawy:
Przelew: 8.00 zł
Pobranie: 12.00 zł
Numer artykułu:
4032254743392

Cena
0.00 
ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

Smaczna karma dla przyszłych matek i szczeniąt. Specjalna receptura pokrywa szczególne zapotrzebowanie suk w ostatnim trymestrze ciąży oraz w czasie laktacji. Karma w trakcie ciąży wspiera prawidłowy rozwój szczeniąt w łonie matki, a po porodzie wpływa korzystnie na skład i wartość odżywczą mleka pobieranego przez szczenięta. Karma namoczona w JOSERA Welpenstarter lub w wodzie może być pierwszym pokarmem po mleku matki. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia szczeniętom przejście na suchą karmę.

Główne zalety:

1) Pomaga w rozwoju mózgu szczeniąt przez wysokowartościowe kwasy tłuszczowe z łososia.

2) Reprodukcja - Zwiększony udział białka i energii oraz L-karnityna wpływają korzystnie na organizm suki w ciaży i podczas laktacji. Cenne składniki odżywcze wspierają rozwój szczeniąt w łonie matki oraz w okresie ich karmienia mlekiem.

3) Optymalny rozwój - Cenne kwasy tłuszczowe z łososia wpływają na rozwój mózgu. L-kartnityna i wysokowartościowe białka zapobiegają otłuszczeniu i wspierają budowę mięśni. Tauryna i L-karnityna są istotymi składnikami dla pracy serca.

4) Szczególne krokiety - Szczególne krokiety pomagają przestawić szczenięta ssące na stały pokarm przez namoczenie i ułatwiają pobieranie karmy.

Skład: Mączka drobiowa, ryż, kukurydza, tłuszcz drobiowy, suszony łosoś 6,%, wysłodki buraczane, hydrolizowane białko drobiowe, włókno roślinne, minerały, mączka z cykorii.

Analiza składu: Białko surowe 30%, tłuszcz surowy 22%, włókno surowe 2,5%, popiół surowy 6,2%, wapń 1,35%, fosfor 0,95%, sód 0,3%, magnez 0,09%.

Powiązane produkty

Polecane produkty