ORIJEN FREEZE DRIED ANGUS BEEF 42,5G

ORIJEN FREEZE DRIED ANGUS BEEF 42,5G

Dostępność:
Natychmiast
Koszty dostawy:
Przelew: 8.00 zł
Pobranie: 12.00 zł

Cena
0.00 
ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE LIOFILIZOWANE PRZYSMAKI DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS, W KAŻDYM WIEKU.

Przysmaki ANGUS BEEF przepełnione są wartościami odżywczymi i smakiem wołowiny angus, który rozkocha w sobie Twojego psa. Wołowina angus pochodzi od zwierząt hodowanych naturalnie na ranczach i farmach zachodniej Kanady.

FREEZE DRIED | LIOFILIZOWANE PRZYSMAKI DLA PSA 

100% MIĘSA | 100% NATURALNE

Nasze Biologicznie Odpowiednie liofilizowane przysmaki dla psa ORIJEN FREEZE DRIED Treat są przygotowywane specjalistyczną metodą, bez procesu gotowania. ORIJEN F-D Treat dzięki takiemu procesowi powstawania zachowuje wszystkie wartości odżywcze oraz naturalny smak świeżych regionalnych składników.

ORIJEN FREEZE-DRIED TREAT jest zdrową i pyszną przekąską dla psa. To przysmak, który w składzie zawiera 100% mięsa. Taki smakołyk na pewno będzie idealną nagrodą w czasie treningu. 

W JAKI SPOSÓB POWSTAJĄ NASZE LIOFILIZOWANE PRZEKĄSKI?

Biologicznie odpowiednie liofilizowane przekąski powstają bez gotowania i bez dodatku sztucznych konserwantów. Ich proces powstawania pozwala wydobyć cenną wartość odżywczą i naturalne walory smakowe surowego jedzenia. Jedzenie przygotowywane jest tylko w naszej własnej kuchni.

Nasze kuchnie, w których przygotowujemy Biologicznie Odpowiednie liofilizowane przekąski są wyposażone w specjalistyczne tunele z ciekłym azotem. Azot w błyskawicznym tempie zamraża świeże składniki w temperaturze -51° C), dzięki czemu zostają zachowane ich wszystkie wartości odżywcze. Następnie w trakcie 18 godzinnego procesu liofilizacji, woda zamrożona w składnikach jest delikatnie przekształcana w parę lodową, bez powstawania jakiegokolwiek płynu. Jedyne co usuwamy ze świeżych składników to woda, pozostaje natomiast bogactwo wartości odżywczych w skoncentrowanej formie, doskonała i zdrowa mięsna przekąska dla psa.

SKŁAD: Świeża wątroba wołowa (60%), świeża wołowina angus (30%), świeże żołądki wołowe (10%).

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: Białko surowe 35%, Tłuszcz surowy 45%, Włókno surowe 1%, Wilgotność 5%.

Powiązane produkty

Polecane produkty