ORIJEN FREEZE DRIED FREE-RUN DUCK 42,5G

ORIJEN FREEZE DRIED FREE-RUN DUCK 42,5G

Dostępność:
Natychmiast
Koszty dostawy:
Przelew: 8.00 zł
Pobranie: 12.00 zł

Cena
0.00 
ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE LIOFILIZOWANE PRZYSMAKI DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS, W KAŻDYM WIEKU.

Kaczka znajdująca się w składzie naszeych liofilizowanych przysmaków chowana jest na wolnym wybiegu, na farmach Ontario. Dostarczana jest do naszej kuchni świeża, pełna cennych wartości odżywczych i smaku.

opakowanie 42,5g

FREEZE DRIED TREAT |WYJĄTKOWE LIOFILIZOWANE PRZYSMAKI DLA PSA

100% MIĘSA | 100% NATURALNE

Biologicznie Odpowiednie liofilizowane przysmaki dla psa ORIJEN FREEZE DRIED Treat są przygotowywane specjalną metodą, bez gotowania. Dzieki temu ORIJEN F-D Treat zachowuje wszystkie cenne wartości odżywcze oraz naturalny smak świeżych regionalnych składników.

ORIJEN FREEZE-DRIED TREAT jest zdrową i przepyszną przekąską dla psa, która zawiera w składzie 100 % mięsa. Ten smakołyk, którym można nagradzać psy np. podczas gtreningu. Są lekkie i poręczne, dzięki czemu można je wszędzie ze sobą zabrać.

JAK POWSTAJĄ LIOFILIZOWANE PRZEKĄSKI?

Liofilizowane mięsne przekąski powstają w taki sposób, aby wydobyć nenne wartości odżywcze i naturalne walory smakowe surowego jedzenia. ORIJEN FREEZE DRIED Treat Free-Run Duck powstają bez gotowanie, nie dodajemy do nich żadnych sztucznych konserwantów. Jedzenie przygotowywane jest tylko w naszej własnej kuchni.

Nasze kuchnie, w których przygotowujemy liofilizowane przekąski są wyposażone w specjalistyczne tunele z ciekłym azotem. Azot błyskawicznie zamraża świeże składniki w bardzo niskiej temperaturze (-51° C), pozwala to zachować wszystkie wartości odżywcze. Następnie w trakcie 18 godzinnego procesu liofilizacji, woda zamrożona w składnikach jest delikatnie przekształcana w parę lodową, bez powstawania jakiegokolwiek płynu, co oznacza, że jedyne co usuwamy ze świeżych składników to woda. Pozostaje wyłącznie bogactwo wartości odżywczych w skoncentrowanej formie, doskonała mięsna przekąska dla mięsożercy.

SKŁAD: Świeża kaczka (70%), świeża wątroba kaczki (30%).

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: Białko surowe 43%, Tłuszcz surowy 37%, Włókno surowe 1%,  Wilgotność 5%.

Powiązane produkty

Polecane produkty