ORIJEN FREEZE DRIED WILD BOAR 42,5G

ORIJEN FREEZE DRIED WILD BOAR 42,5G

Dostępność:
Natychmiast
Koszty dostawy:
Przelew: 8.00 zł
Pobranie: 12.00 zł

Cena
0.00 
ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE PRZYSMAKI LIOFILIZOWANE DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS I W KAŻDYM WIEKU.

Nasz dzik hodowany jest na diecie składającej się z żołędzi i traw, na farmach leśnych Alberty. Dostarczany jest do naszej kuchni świeży, a następnie łączony z wieprzowiną heritage. Dzięki temu powstaje naturalny przysmak, przepełniony wartościami odżywczymi i smakiem, który pokocha każdy pies.

opakowanie 42,5g

FREEZE DRIED TREAT |WYJĄTKOWE LIOFILIZOWANE PRZYSMAKI DLA PSA

Nasze liofilizowane Biologicznie Odpowiednie przysmaki dla psa ORIJEN FREEZE DRIED Treat są przygotowywane specjalistyczną metodą, powstają bez gotowania. Przysmaki ORIJEN F-D Treat dzięki takiemu procesowi powstawania zachowują wszystkie wartości odżywcze i naturalny smak świeżych regionalnych składników.

ORIJEN FREEZE-DRIED TREAT to przepszyna izdrowa przekąska dla psa, która zawiera w składzie 100 % mięsa. Smakołyk ten może być idealną nagrodą podczas wspólnego treningu czy w czasie zabawy. 

W JAKI SPOSÓB POWSTAJĄ NASZE LIOFILIZOWANE BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE PRZEKĄSKI? 

Nasze liofilizowane przysmaki ORIJEN powstają bez gotowania i bez dodatku sztucznych konserwantów, tak by wydobyć cenną wartość odżywczą i naturalne walory smakowe surowego jedzenia. Jedzenie przygotowywane jest tylko w naszej własnej kuchni.

Nasze kuchnie, w których przygotowujemy liofilizowane przekąski wyposażone są w specjalistyczne tunele z ciekłym azotem. Azot błyskawicznie zamraża świeże składniki w bardzo niskiej temperaturze (-51° C), dzięki czemu zachowuje ich wszystkie wartości odżywcze. Następnie podczas 18 godzinnego procesu liofilizacji woda zamrożona w składnikach jest delikatnie przekształcana w parę lodową, z pominięciem stanu ciekłego. To oznacza, że jedyne co usuwamy ze świeżych składników to woda. Pozostaje natomiast bogactwo wartości odżywczych w skoncentrowanej formie, doskonała mięsna przekąska dla psa.

SKŁAD: Świeża wątroba dzika (45%), świeża wątroba wieprzowa (35%), świeże mięso dzika (15%), świeża wieprzowina heritage (5%).

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: Białko surowe 40%, Tłuszcz surowy 40%, Włókno surowe 1%, Wilgotność 5%.

Powiązane produkty

Polecane produkty