ORIJEN JEDZENIE LIOFILIZOWANE REGIONAL RED 454G

ORIJEN JEDZENIE LIOFILIZOWANE REGIONAL RED 454G

Dostępność:
Natychmiast
Koszty dostawy:
Przelew: 8.00 zł
Pobranie: 12.00 zł

Cena
0.00 
ZADAJ PYTANIE O PRZEDMIOT
 

BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE JEDZENIE DLA PSÓW WSZYSTKICH RAS, W KAŻDYM WIEKU.

Twój pies jest mięsożercą, przystosowanym do diety opartej na różnorodnym mięsie, jak dziczyzna, ryby czy drób. Taka dieta idealnie zaspokaja jego potrzeby żywieniowe, dzięki czemu nie ma potrzeby sztucznej suplementacji. Jedzenie ORIJEN FREEZE-DRIED to doskonałe połączenie mięsa, wybranych organów oraz szpiku i chrząstek. Wszystkie składniki dostarczane są świeże a następnie delikatnie liofilizowane, aby zachować 100% wartości odżywczych i smaku - tak jak chciała Matka Natura.

ORIJEN FREEZE-DRIED Regional Red zawiera czerwone mięsa oraz ryby poławiane w naturalnym środowisku w odżywczych proporcjach WholePrey™, czyli wątrobę i serce oraz szpik i chrząstki. Takie jedzenie odzwierciedla naturalną dietę psów żyjących na wolności, dostarcza wszystkich wartości odżywczych w naturalnej i najlepiej przyswajalnej formie.

FREEZE-DRIED | WYJĄTKOWE LIOFILIZOWANE JEDZENIE

100 % MIĘSA| 100% NATURALNE

Nasze Biologicznie Odpowiednie liofilizowane jedzenie ORIJEN FREEZE-DRIED jest przygotowane bez gotowania, wszystko po to, aby zachować wartości odżywcze oraz naturalny smak świeżych i regionalnych składników. 

ORIJEN FREEZE-DRIED to przepyszne jedzenie dla psów, które występuje w postaci medalionów. Przygotowanie z nich pełnowartościowego posiłku zajmuje niewiele czasu, wystarczy medalion zalać 1/4 kubka ciepłej wody, odczekać od 3 do 5 minut. Po kilku minutach namoknięty medalion zamienia się w miękki posiłek, który idealnie zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe czworonogów. ORIJEN FREEZE DRIED to idealne rozwiązanie dla psów "niejadków". Żeby zachęcić psa do jedzenia, wystarczy połamać liofilizowany medalion i posypać nim suchą karmę. Taka czynność może spowodować, że z psiej miski zniknie nie tylko rozkruszony medalion, ale również jedzenie, które nim posypaliśmy.

JAK POWSTAJE NASZE BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIE LIOFILIZOWANE JEDZENIE? 

Nasze jedzenie liofilizowane powstaje bez gotowania i bez dodatku sztucznych konserwantów. Wszystko po to, aby wydobyć cenną wartość odżywczą i naturalne walory smakowe surowego jedzenia. Jedzenie przygotowywane jest wyłącznie w naszej własnej kuchni, dlatego możemy kontrolować każdy etap jego powstawania i mieć pewność, że przygotowywane jest z zachowaniem najwyższych standardów.

Kuchnie, w których przygotowujemy liofilizowane jedzenie są wyposażone w specjalistyczne tunele z ciekłym azotem. Azot w bardzo niskiej temperaturze (-51° C) błyskawicznie zamraża wszystkie świeże składniki. Ten proces pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych. Następnie podczas 18 godzinnego procesu liofilizacji, woda zamrożona w składnikach jest delikatnie przekształcana w parę lodową, w tym czasie nie powstaje żaden płyn. Oznacza to, że ze świeżych składników usuwane jest wyłącznie woda, a pozostaje bogactwo wartości odżywczych w skoncentrowanej formie. Tak stworzony, doskonale zbilansowany posiłek nie tylko jest smaczny ale zaspokoi wszystkie potrzeby żywieniowe psa.  

100% NATURALNE BIAŁKO 
Liofilizowana karma ORIJEN jest wytwarzana w 90% ze świeżego mięsa, dzięki temu dostarcza ono psu takiej ilości białka, jaka odpowiada jego naturalnej diecie. 

TŁUSZCZE W 100% NATURALNE
Wszystkie tłuszcze w liofilizowanym jedzeniu ORIJEN są dostarczone naturalnie, wraz z wysoką zawartością różnorodnych gatunków świeżych mięs.

NIESKI POZIOM WĘGLOWODANÓW
Wytworzone w 90% z mięsa liofilizowane jedzenie ORIJEN zawiera niski ładunek glikemiczny. Źródłem węglowodanów w liofilizowanym jedzeniu są świeże owoce i warzywa.

NATURALNE ŹRÓDŁO GLUKOZAMINY I CHONDROITYNY
Świeże i różnorodne gatunki mięs gwarantują w 100% naturalne źródło odżywczej glukozaminy i chondroityny. 

SKŁAD: Świeża wołowina angus (mięso, szpik, chrząstki, 50%), świeży dzik (mięso, szpik, chrząstki, 11%), świeża jagnięcina (mięso, szpik, chrząstki, 10%), świeży cały śledź (4%), świeży bizon (mięso, szpik, chrząstki, 3%), świeża wątroba wołowa (3%), szpinak, włókno grochu, świeża wątroba jagnięca (2%), świeża wieprzowina (2%), świeża wątroba wieprzowa (1%), świeże serce wołowe (1%), świeże serce jagnięce (1%), świeże żoładki wołowe (1%), świeży cały łosoś (1%), całe nasiona słonecznika, cała dynia, dynia piżmowa, marchew imperator, cała żurawina, całe jeżyny, całe borówki, jabłka red delicious, gruszki bartlett, śliwki red heart, morele tilton, brązowy kelp, korzeń cykorii, korzeń mniszka lekarskiego, cząber, liście mięty, korzeń imbiru.
DODATKI ŻYWIENIOWE: Cynk, Żelazo, Mangan.

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: 

GWARANTOWANA ANALIZA (przed / po zalaniu wodą):

 • Białko surowe .................................................. 36% / 15%
 • Oleje i tłuszcze surowe .................................. 35% / 15%
 • Włókno surowe .................................................... 5% / 2%
 • Wilgotność .......................................................... 4% / 60%
 • Wapń ................................................................ 1.7% / 0.7%
 • Fosfor ............................................................... 1.4% / 0.6%
 • Omega-6 ............................................................. 2.5% / 1%
 • Omega-3 .......................................................... 1.1% / 0.5%
 • DHA ................................................................... 0.3% / 0.1%
 • EPA .................................................................... 0.3% / 0.1%
 • Glukozamina ............................... 300 mg/kg / 125 mg/kg
 • Siarczan chondroityny .............. 300 mg/kg / 125 mg/kg

Powiązane produkty

Polecane produkty