ROYAL CANIN EDUC NUTRITIONAL SUPPLEMENT 50G

ROYAL CANIN EDUC NUTRITIONAL SUPPLEMENT 50G

Dostępność:
Natychmiast
Koszty dostawy:
Przelew: 8.00 zł
Pobranie: 12.00 zł

Cena
2.50 

ROYAL CANIN EDUC NUTRITIONAL SUPPLEMENT 50G
 

Suplement diety przeznaczony do stosowania jako nagroda podczas szkolenia szczeniąt (powyżej 2. miesiąca życia) i dorosłych psów, wszystkich ras.

Główne zalety:

Bardzo wysoka przyswajalność zawartego w przysmaku białka przekłada się na dodatkowe odżywienie zwierzęcia. Zdrowy przysmak dla szczeniąt i dorosłych psów jest dostępny w wygodnym dla Ciebie kształcie – łatwo złapiesz go w palce, a pies chętnie i dokładnie go pogryzie. Z uwagi na miękką strukturę smakołyk możesz pociąć na mniejsze kawałki; będzie wówczas przydatny w szkoleniu ras miniaturowych. Niska zawartość tłuszczu zapobiega nadwadze zwłaszcza u psów dorosłych. Przysmak dla psów zawiera kompleks witamin C oraz E i przeciwutleniacze, które pomogą Twojemu zwierzęciu zachować witalność, dobrą kondycję oraz zdrowie. To wszystko sprawia, że ROYAL CANIN Nutritional Supplement Educ to smaczny suplement dla psów w formie przysmaku.

Skład: 

tapioka, gluten pszenny*, mąka pszenna, włókno roślinne, hydrolizat białka zwierzęcego, sole mineralne. 

Dodatki (na 1 kg karmy): 

Dodatki dietetyczne: Witamina C: 200 mg, Witamina E: 500 mg - Konserwanty - Przeciwutleniacze. 

Składniki analityczne: 

Białko surowe: 20% - Oleje i tłuszcze surowe: 1% - Popiół surowy: 2,3% - Włókno surowe: 1,9% - Wilgotność: 15%. *L.I.P.: białko wyselekcjonowane ze względu na bardzo wysoką przyswajalność.

Polecane produkty